Péče o tělo

Kosmetické ošetření

Natura Siberica

PURE NATURE GREEN TEA LINE

Relaxační kosmetické ošetření obličeje

Extrakty ze zeleného čaje jsou velice populární pro své zklidňující a léčivé účinky. Zároveň pleti dodávají energii. Jsou ideální pro péči o pokožku náchylnou k drobným kožním problémům, jako jsou vyrážky a akné, při hormonálních změnách i pro teenagery. Tato svěže vonící řada obsahuje katechin získaný z čerstvého zeleného čaje, extrakty z grapefruitu a kořenů sephory, výtažek ze zederachu indického a heřmánku, vit. E, aloe vera. Díky těmto látkám se zlepšuje kvalita cirkulace krve a tím i celková kvalita pokožky. Zamezuje se výskyt nových kožních problémů a stávající infekce se o poznání rychleji léčí. Pleť se stává mladistvě svěží, čistou a pružnou.

Postup ošetření:

 1. volnění klienta, krátká masáž hlavy, relaxační hudba, očištění pleti od nečistot (tonikum ze zeleného čaje, jemná čistící pěna, revitalizující pleťová maska, hloubkové čistění obličeje, masáž obličeje, krku a dekoltu)
 2. závěrečné ošetření (green tea emulze, gren tea cream, oční krém green tea.

PROGRAM NATURA SIBERICA

Čistá síla Sibiřské přírody

NATURA SIBERIKA není jen přírodní a bylinná kosmetika. Je to první ruská organická kosmetika. A velmi účinná! Pro všechny typy pleti.

Postup ošetření:


 1. uvolnění klienta, masáž hlavy, relaxační hudba, očištění pleti od nečistot a make-upu (micerální voda, nebo čistící tonikum, čistící mléko), jemný peeling na obličej, (dodá pokožce svěží vzhled, pokožka je hloubkově vyčištěna odstraněn přebytečný maz a odumřelé buňky), obličejová maska ANTI-AGE efektem, (vhodná pro všechny druhy pleti, pokožce navrací pružnost, elasticitu, zdravý vzhled, bylinné výtažky aktivně bojují proti příznakům stárnutí a povadlé pleti), masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou masážním krém s kolagenem
 2. závěrečné ošetření pleti (omlazující lifting, nebo sérum, oční krém, denní krém)Exilis

Bezbolestná liposukce

Exilis body

Aplikace přístrojem EXILIS je přesně zacílené a rychlé tvarování postavy v problematických partiích a spolu s unikátními bezpečnostními prvky je jedničkou v této problematice na trhu.

 • tvarování postavy (bodyshaping)
 • zmírnění projevů celulitidy
 • redukce a zmírnění strií
 • zlepšení elasticity a struktury pokožky
 • zlepšení prokrvení pokožky
 • zlepšení lokálního metabolismu
 • podpora funkce lymfatického systému a redukce zadržování tekutin
 • vyhlazení nerovností různých partií těla například po chirurgických zákrocích (zejména po nekvalitně provedené liposukci)
 • redukce tukových polštářů

Ceník...............

Elisis face

Součásti přístroje Exilis je obličejový aplikátor pro terapie zaměřené na omlazení a ošetření obličeje. Účinků Exilisu lze ale efektivně využít i pro omlazování v oblastech krku, podbradku, dekoltu nebo hřbetů rukou a kotníků.

V oblasti omlazovacích aplikací přináší Exilis patentovanou technologii doplňování vlastního kolagenu CRT (Collagen Refill Technology). Díky této technologii je provádění omlazovacích zákroků maximálně efektivní při použití minimální energie.

 • omlazení obličeje (neinvazivní face lifting)
 • redukce vrásek
 • zlepšení kvality a vypínání pokožky
 • omlazení a zlepšení struktury pokožky

Ceník...........

IPL depilace

Trvalé odstranění ochlupení


Nechcete se již dále holit ? Obtěžuje vás to ? Máte po holení choulostivou a zarudlou kůži ?

Depilace Intenzivním pulsním světlem, je bezbolestná technika na odstranění nežádoucího ochlupení. Světlo absorbované melaninem v chlupu je přeměněno v teplo, které likviduje vlasový folikul. Princip selektivní fototermolýzy využívá pigment nalézající se v chlupu. Čím vyšší je míra pigmentu, tím vyšší je efektivita zákroku.

Ceník.........