Kosmetická péče Kunice

Revitalizace I. Syn Care, cca 60 min. Obličej

  • Galvanika, ultrazvuková špachtle
  • Hydratační gel s arganovým olejem
  • Rostlinné kmenové buňky
  • Kyselina hyaluronová / kolagen

Galvanická žehlička: funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž podporuje vyhlazení, vypnutí a hydrataci pleti

Ultrazvuková špachtle: Hloubkově čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky, maz, čištění pleti při akné, projasňuje pleť. (neprovádí se v létě)

Revitalizace I. Syn Care, Obličej a krk

Revitalizace I. Syn Care, Obličej, krk a dekoltHebká jako samet + 25, Natura Siberica

Program Natura siberica

Čistá síla Sibiřské přírody

NATURA SIBERIKA není jen přírodní a bylinná kosmetika. Je to první ruská organická kosmetika. A velmi účinná! Pro všechny typy pleti. Zapracování kysedliny hyaluronové galvanickou žehličkou.

Postup ošetření:

  1. uvolnění klienta, masáž hlavy, relaxační hudba, očištění pleti od nečistot a make-upu (micerální voda, nebo čistící tonikum, čistící mléko), jemný peeling na obličej, (dodá pokožce svěží vzhled, pokožka je hloubkově vyčištěna odstraněn přebytečný maz a odumřelé buňky), obličejová maska ANTI-AGE efektem, (vhodná pro všechny druhy pleti, pokožce navrací pružnost, elasticitu, zdravý vzhled, bylinné výtažky aktivně bojují proti příznakům stárnutí a povadlé pleti), masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou masážním krém s kolagenem
  2. závěrečné ošetření pleti (omlazující lifting, nebo sérum, oční krém, denní krém)


Jemná jako vánek + 35 + 45, Dermo a bio SynCare

Pro větší pevnost a elasticitu pleti

ANTI-AGE de luxe + 50, Nobilis Tilia, SynCare

Intenzivní péče proti stárnutí pleti

Nobilis Tilia česká společnost vytváří přírodní produkty s originální receptůrou. Výrobky neobsahují parafín, vazelínu, silikony a jiné ropné produkty. Sběr rostlin probíhá šetrným způsobem s přihlédnutím na ochranu životního prostředí.

Kosmetická řada anti age delux, byla cíleně vytvořena pro ženy, jejichž pleť již vyžaduje intenzivní péči. Vyjímečné účinky vybraných rostlinných olejů, doplňují specifické bioaktivní látky s prokázaným účinkem na výživu a ochranu všech typů pleti.

SynCare je certifikovaná ČR bio kosmetika, obsahuje produkty ekologického zemědělství.

Anti age řada SynCare, je zaměřena na omlazení a proti vráskám, pro povzbuzení a osvěžení pleti.