Masáže - terapie Kunice

Masáže a relaxační terapie

*

Relaxační masáž

Na začátek masáže prohřejeme záda horkými lávovými kameny, v průběhu masáže používáme stimulaci periferní inervace těla a promasírování baňkami, na závěr lehkou masáž obličeje a dekoltu .o)

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Relaxační masáž s využitím hladiny alfa

Hluboká relaxace v hladině Alfa, s následnou lehkou antistresovou masáží obličeje, šíje a zad. Relaxace v hladině Alfa poskytne hluboké uvolnění, a uvědomění si sebe sama, odpoutání se od každodenních stresujících prožitků, navození příjemných pocitů a celkové duševní svěžesti. Terapeut vás provede vnitřním prostorem vašeho těla, kde najdete sílu k znovunabytí harmonie mezi tělem a vaším vnitřním já.

Rituál 5ti elementů

Jedná se o rituální Ajurvédskou masáž, využívající techniky, které symbolizující jednotlivé elementy. V indické filosofii - ZEMĚ, VODA, VZDUCH, OHEŇ a AKÁŠA.

Je to propracovaná technika rituální masáže. Která neslouží pouze k promasírování svalů, ale hlavně k naladění hlubokého stavu relaxace v rovini fyzické i emoční. Tato masáž má významné harmonizující účinky na celého člověka. Účinek rituálu se projeví v hlubokém zklidnění a pozitivním naladění do dalšího života.

  • Element země symbolizuje silná harmonizující tlaková masáž přes pokrývku

  • Element vody symbolizuje masáž s použitím kokosového oleje. Tahy jsou jako vlny na moři

  • Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy

  • Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny

  • Element akáši symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie prány

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny patří k novým, velice populárním terapiím. Pro své blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a jejich vibrace se speciální masážní technikou, do nezapomenutelného zážitku.

Celotělová olejová masáž

Jemné promasírování těla Horkým kokosovým olejem

Celotělová masáž lávovými kameny