Masáže - terapie Kunice

Masáže a relaxační terapie

*

Relaxační masáž

Na začátek masáže prohřejeme záda horkými lávovými kameny, v průběhu masáže používáme stimulaci periferní inervace těla a promasírování baňkami, na závěr lehkou masáž obličeje a dekoltu .o)

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Relaxační masáž s využitím hladiny alfa

Hluboká relaxace v hladině Alfa, s následnou lehkou antistresovou masáží obličeje, šíje a zad. Relaxace v hladině Alfa poskytne hluboké uvolnění, a uvědomění si sebe sama, odpoutání se od každodenních stresujících prožitků, navození příjemných pocitů a celkové duševní svěžesti. Terapeut vás provede vnitřním prostorem vašeho těla, kde najdete sílu k znovunabytí harmonie mezi tělem a vaším vnitřním já.

Rituál 5ti elementů

Jedná se o rituální Ajurvédskou masáž, využívající techniky, které symbolizující jednotlivé elementy. V indické filosofii - ZEMĚ, VODA, VZDUCH, OHEŇ a AKÁŠA.

Je to propracovaná technika rituální masáže. Která neslouží pouze k promasírování svalů, ale hlavně k naladění hlubokého stavu relaxace v rovini fyzické i emoční. Tato masáž má významné harmonizující účinky na celého člověka. Účinek rituálu se projeví v hlubokém zklidnění a pozitivním naladění do dalšího života.

  • Element země symbolizuje silná harmonizující tlaková masáž přes pokrývku

  • Element vody symbolizuje masáž s použitím kokosového oleje. Tahy jsou jako vlny na moři

  • Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy

  • Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny

  • Element akáši symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie prány

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny patří k novým, velice populárním terapiím. Pro své blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a jejich vibrace se speciální masážní technikou, do nezapomenutelného zážitku.

Esenciální senzorická relaxační masáž (Soft Tantra)

Pouze pro ženy !

Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech!

Tato masáž, je zaměřená na vnímání dotyků, které jsou jemné, ale senzitivní a plné energie. Naše pokožka je protkána sítí dotykových senzorů, které přenášejí vzruchy do mozku. Představte si, jak je vzrušující když nevíte kam bude směřovat další dotyk. Jestli bude teplý, nebo chladný. Dotyky, to je to nejhezčí, co nás provází od narození až do smrti a jemných láskyplných dotyků je jak Šafránu.

Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus i pomáhá hojit rány nejen na těle ale i na duši .o)

Autentická spontánní terapie na probuzení vnitřní ženy, intuice, sebedůvěry a posílení ženskosti.

Dnešní svět je postaven na výkonu a dravosti, ve kterém se postavení ženy a pravé ženskosti pomalu ztrácí. Jsme tlačeny k přebírání můžských vlastností a principů a to s sebou přináší určitou míru neurozy a pocitu ztráty sama sebe.

Tato terapie otevírá tvou vnitřní sílu a spojení se svou vnitřní ženou.

Celotělová olejová masáž

Jemné promasírování těla Horkým kokosovým olejem

Celotělová masáž lávovými kameny