Anticelulitidní program

Celulitida - Dvouhodinový 10 ti bodový program

Celulitida se dá zmírnit, nebo odstranit. Připravili jsme 10 nejůčinnějších terapií a shrnuli do anticelulitidního a hubnoucího programu.

Nabídka obsahuje:

1. Změření stupně celulitidy
2.
Změření acidobazické rovnováhy
3.
Přístrojové tepelné rozpouštění celulitidy s předehřátím těla infračerveným světlem
4.
Anticelulitidní ruční tlaková masáž s poklepem, promasírováním baňkami a následná přístrojová vibrační masáž
5.
Dechová cvičení na podporu lymf. systému
6.
Nanesení speciálního anticel. prohřívacího gelu
7.
Výživové poradenství k této problematice
8.
Anticelulitidní čaj ke každé terapii.

9. Manuální stimulace hlavních bodů lymf. systému.

10. Ruční lymfodrenáž v součinnosti s Ametystovou léčebnou podložkou BioMat Profesionál


Rozepsání nabídky:

1. Změření stupně celulitidy,

Aplikací speciální náplasti změříme stupeň celulitidy.

Celulitida se se označuje 4 stupni.

Jako 1. stupeň označujeme celulitidu, která je vidět jen při zatížení (sezení nebo stání) Vyskytuje se hlavně u nižších věkových kategorií.

Celulitida 2. a 3. stupně je vidět na první pohled. Na pokožce jsou výrazné nerovnosti a postižené partie mají povrch pomerančové kůry, viditelný jak ve stoje, tak vsedě i vleže.

Celulitida 4. stupně je viditelná na první pohled, kůže je studená, dochází k častým otokům,
při vtlačení prstu do otoku, zůstává na místě dolíček, kůže se nevyrovnává zpět. Tento stupeň celulitidy již nepatří do rukou terapeuta , ale lékaře.

2. Změření acidobazické rovnováhy

Překyselení (Hyperacidita) je jednou z příčin ukládání tuku v organismu. Organismus schraňuje tuk jako obranu proti přílišné produkci kyselin vznikajících z naší typické stravy. Tuk na sebe váže kyseliny a část se vyloučí z těla ven. Tuk je však využíván především k tomu, aby tyto kyseliny zakonzervoval a tím zneškodnil. Z krátkodobého hlediska je to dobře. Organismus se chrání před bezprostředním poškozením kyselinami. Horší už však je, že dlouhodobě vytvářejí zásoby tuku spoustu zdravotních problémů.

3. Přístrojové, tepelné rozpouštění celulitidy - cca. 30 min. S předehřátím těla infračerveným světlem.

EXILIS je neinvazivní metodaurčená k tvarování postavy a omlazení obličeje (facelifting), společným působením ultrazvukových vln a radiofrekvence, zařízení rozruší a následně rozpouští tukové buňky v ošetřovaném místě. Tělesný metabolismus pak tento tuk vyloučí lymfatickým systémem, nebo využije jako energii.

Zároveň budou tukové buňky vašeho těla předehřáté podložkou s infračerveným léčivým zářením, a tak připraveny na ruční a přístrojovou vibrační masáž.


4. Anticelulitidní tlaková masáž s poklepem - cca 30 min. A následná vibrační masáž

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, masáž baňkami a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Touto kombinací a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

Tento postup má výborné účinky jak na vyhlazení celulitidy, tak i na formování postavy. Zlepší se i kvalita pokožky a povzbudí lymfatický systém.

Následné vyhlazení vibrační masáží, masážním přístrojem.

5. Dechová cvičení na podporu lymfatického systému

Naučíme Vás jak správně a zdravě dýchat

Správné dýchání je univerzální léčebnou terapií, okysličení správným dýcháním je nejůčinější antioxidační pomůckou na odtranění Hyperacidity (překyselení). Správné dýchání také velmi významně podporuje průtok a celkové fungování lymfatického systému .o)

6. Nanesení speciálního anticelulitidního prohřívacího gelu

Po tepelné a manuální terapii vmasírujeme na postižené patrie speciální anticelulitidní prohřívací gel, který silně prokrví postižené partie a tím urychlí odvedení masáží uvolněných metabolitů do lymfy.

7. Výživové poradenství k této problematice

Nesmíme zapomenout, že pro úspěšnou likvidaci celulitidy je nutné se nejen správně mazat, ale také čistit tělo zevnitř a správně se stravovat. Máme pro vás výživová doporučení týkající se nejen této problematiky.

8. Anticelulitidní čaj ke každé terapii a ke koupi minerální suplementy

Ke každé terapii pro Vás připravíme detoxikační nebo anticelulitidní čaj který perfektně zpevní vaši pojivovou tkáň, hlavně kolagen a elastin. Vaše pokožka tak bude krásně pevná a pružná.

A protože tělo je potřeba čistit nejen přes ledviny pomocí čajů, ale také přes střeva. Doporučujeme vyzkoušet nativní stravu která obsahuje nezbytné množství minerálů a vitaminů. A slouží k pročištění organizmu.

9. Manuální lymfatická masáž.

Tok lymfy v lymfatickém systému odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání.

Před lymfatickou masáží, je zapotřebí aktivovat hlavní body lymfatického systému. Jemnou masáží se aktivují body na nohou, v tříslech, v oblasti břicha, krku a hrudi.

Lymfatické masáže mají výborné účinky z kosmetického hlediska, ale také se uplatňují ve zdravotnictví, z kosmetického hlediska se podílejí hlavně na odstranění celulitidy. Lymfatickým systémem denně protéká zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.  Funkcí systému je filtrace a detoxikace, a při narušení dochází ke vzniku lymfedému.

10. Ametystová léčebná podložka BioMat Profesionál.
Součástí celého procesu je Infra Ametistová léčebná podložka BioMat, která pomáhá se všemi léčebnými procesy v těle, navozením stavu tzv. homeostázy (samoléčebných procesů v těle)

Na závěr můžete nechat doznít vaše pocity nad šálkem čaje.