Klienti studia mají 5% slevu na nákup v E-shopu
Požádejte o zapnutí slevy: topbody@topbody.cz
Eshop Topbody
Úvodní stránkaSlužbyVitamíny s příběhem

Služby

Vitamíny s příběhem

Vitamíny s příběhem - paralela ke zdravotnímu systému

Platforma Vitamíny s příběhem je preventivní péče založená na nových vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu. „Preventivní péčí“, je míněn důraz na účinnou ochranu zdraví lidí před civilizačními nemocemi"

Odborní poradci klientům zprostředkovávají hlavní poznatky z oblasti homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace. Klienti se od poradců učí, jakým způsobem předcházet zdravotním problémům.

Prevence civilizačních nemocí.

K civilizačním chorobám patří kromě únavového syndromu, obezity a deprese také rakovina, neplodnost, cukrovka a třeba ekzém. Podle nových lékařských studií se dá jejich vzniku účinně předcházet a zmírňovat jejich průběh.

Zvýšená hladinou homocysteinu je spojována s řadou závažných nemocí a je v současné době považována za jeden z hlavních ukazatelů rizika vzniku civilizačních onemocnění, jako aterosklerózy, selhání ledvin, kardiovaskulárních potíží, komplikací v těhotenství a vrozených vad. Poruchy v metabolizmu homocysteinu mohou být také rizikovým faktorem ve funkcích a vývoji centrální nervové soustavy. Významné změny v procesech transmetylace a transsulfurace byly zjištěny u dětí s autizmem i jejich rodičů, u dětí s Downovým syndromem a u pacientů s mírnou kognitivní poruchou, schizofrenií a s Alzheimerovou nemocí. Poznatky o homocysteinu mohou být využity jak při hledání diagnostických indikátorů, tak při terapii kognitivních a neurodegenerativních onemocnění. Podávání vitamínů B6, B9 a B12 významně reguluje přeměny homocysteinu a může být používána v prevenci a terapii.

Je to jednoduché. Kontaktujte odborného poradce ve Vašem regionu , absolvujte u nás laboratorní vyšetření krve na homocystein a dle Vašich výsledků Vám poradce ukáže, jak s prevencí správně začít.

kardiovaskulárních