Klienti studia mají 5% slevu na nákup v E-shopu
Požádejte o zapnutí slevy: topbody@topbody.cz
Eshop Topbody
Úvodní stránkaSlužbyMASÁŽE

Služby

MASÁŽE


  U všech terapií používáme k předehřátí těla podložky s infračerveným světlem

 

Masáž obličeje teplými lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny patří k novým, velice populárním terapiím. Pro své blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a jejich vibrace se speciální masážní technikou, do nezapomenutelného zážitku.

{popis}{popis}

{popis}{popis}

Účinky:

- hlubokoá eliminace toxinů, uvolnění blokád a lymfatickou drenáž podkoží
- podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, snížuje zčervenání pokožky při použití tepla a chladu
- zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů
- harmonizuje a uzemňuje energie
- tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie
- oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a na podkoží
- detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a
různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek

Tato masáž by se neměla provádět u osob přecitlivělých na teplotu, a u osob s kožní chorobou či citlivou pokožkou

Kontraindikace

{popis}

 • kožní problémy
 • poškozená a citvilá kůže
 • těhotenství
 • infekční onemocnění
 • záněty, pooperační stavy

Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

{popis}{popis}

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy proklepáváním

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající a nejžádanější odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Touto kombinací a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

Pro zvýšení a prohloubení účinku používáme po manuální masáži ještě místní přístrojovou vibrační masáž.

Tento postup má výborné účinky jak na vyhlazení celulitidy tak i na formování postavy. Zlepší se i kvalita pokožky a povzbudí lymfatický systém.

Celulitida je velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K výskytu celulitidy přispívá mnoho faktorů, např. stres, genetické dispozice, nesprávné stravovací návyky, tučná a sladká jídla, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, pití kávy, alkoholu, nedostatečný pitný režim, kouření, hormonální antikoncepce, těsné oblečení apod.

Pro zvýšení účinku masáže je potřeba absolvovat celou kůru tj. 10 - 12 ošetření, poté je dobré cca, jednou za měsíc absolvovat udržovací kůru.

{popis}

Účinky masáže proti celulitidě a pro formování postavy

 • mizí efekt tzv. pomerančové kůry
 • aktivují se hluboké svalové struktury
 • probíhá účinná detoxikace a zlepšuje se krevní oběh
 • dochází ke zmírnění strií
 • dochází k vyhlazení pokožky, jizviček a nedostatků kůže
 • rozrušují se tukové tkáně a tím dochází ke zmenšení obvodu stehen a problémových partií

Kontraindikace

 • křečové žíly, cévní onemocnění
 • kožní problémy
 • poškozená a citvilá kůže
 • těhotenství
 • infekční onemocnění
 • záněty, pooperační stavy

 

Šimrání a škrábání na zádech

Šimrání a škrábání na zádech, je po Indické masáži hlavy nejoblíbenější a nejvyhledávanější uvolňující a relaxační terapií.undefined

Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech ? Dotyky nás provázejí od narození a uspokojují naše mentální i fyzické potřeby.

Šimrání, jemné škrábání a hlazení, je tou nejvýkonější relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne.

Terapie se provádí vleže, trvá cca 30 min, začíná se lehkou masáží obličeje, přechází na krk paže a záda, zakončuje se energetickou stimulací páteře .o)

Kontraindikace:

 • kožní problémy
 • poškozená a citvilá kůže
 • infekční onemocnění
 • záněty

undefinedRelaxační masáž s využitím hladiny alfa

Hluboká relaxace v hladině Alfa, s následnou lehkou antistresovou masáží obličeje, šíje a zad.

Relaxace v hladině Alfa poskytne hluboké uvolnění, a uvědomění si sebe sama, odpoutání se od každodenních stresujících prožitků, navození příjemných pocitů a celkové duševní svěžesti.

Terapeut vás provede vnitřním prostorem vašeho těla, kde najdete sílu k znovunabytí harmonie mezi tělem a vaším vnitřním já.

 

Kontraindikace:

Akutní stavy - horečka, viróza, záněty, infekce, bolesti páteře

Onkologická onemocnění

Epilepsie

Trombóza

Onemocnění kůže

Porucha srážlivosti krve

Těžké psychické poruchy

:o)

 

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornovou metodou můžeme šetrně ošetřovat  páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodily šlachy, vazy  nebo svaly.

Klouby, u nichž došlo z různých důvodů k vysunutí kostí, nebo k zvětšení kloubní štěrbiny, jsou správně zasunuty a napraveny.

 • Během první návštěvy se diagnostikuje držení těla, páteře, změří se náklon pánve do strany (délka dolních končetin) a celková situace na kosterní úrovni. Ihned se provádí náprava kloubů pomocí krátkých cviků pod dohledem maséra. Dornova metoda řeší potíže kombinací cílených masáží s cviky a domácím cvičením. Cviky jsou mimořádně účinné, pokud se provádí přesně, nové držení těla se s jejich pomocí pevněji zakotvuje.
 • Při druhé návštěvě se porovnávají situace z první návštěvy. Pokud je zapotřebí, klienti provedou srovnání sami pomocí cviků, které jim byly dány při první návštěvě. Tím se ověří účinnost, případně se cviky upřesní.

Pro koho je metoda vhodná

Pokud vás trápí právě započatá akutní bolest (trvající řádově dny), může Dornova metoda během jedné návštěvy výrazně ulevit, nebo tuto bolest trvale odstranit. Dornova metoda může také během dvou návštěv zabránit akutní bolesti, aby přešla do chronické.

Tato terapie je nejlépe využitelná, v době kdy překypujete zdravím. Neřiďte se v hodnocení vaší situace bolestí. Např. vyhnuté obratle, nebo lordóza zpočátku nemusí bolet, ale dají se již při první návštěvě zjistit.

Pokud však máte skoliózu, lordózu a jiné obtíže trvající několik let, nelze nápravu očekávat od dvou návštěv. V takovém případě vám navrhneme dlouhodobější plán na výrazné srovnání držení těla.

Obecně se Dornova metoda doporučuje všem věkovým kategoriím, jak těžce fyzicky pracujícím,  pro aktivity, kde je správné držení těla nutností, při bolestech kloubů od hlavy až k nohám, při bolestech páteře od krku po kostrč atd.

Pro koho je metoda nevhodná:

 • Při nachlazení, chřipce nebo v případě, že klient stále bere léky, nebo antibiotika po nemoci
 • při náchylnosti ke zlomeninám - při osteoporóze
 • při nádorovém onemocnění, těžké cukrovcě nebo celkovém onemocnění. (doporučení od lékaře)
 • po nehodách a akutních úrazech. Zlomeniny musí být zhojeny
 • po operacích. Po zhojení rány po konzultaci s lékařem
 • při Běchtěrovově nemoci
 • při akutních zánětech
 • špatný zdravotní stav

Historie:

Tato metoda je pojmenována po svém objeviteli Dieteru Dornovi, majiteli pily v městečku Lautrach v Německu. Dieter Dorn si sám poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat. Od této bolesti a potíží mu pomohl starý sedlák, o němž se dozvěděl, že umí pomáhat lidem, kteří mají problémy s páteří. Dorn byl touto rychlou pomocí a účinkem ohromen a chtěl se to naučit sám. Po smrti sedláka se pokoušel podobně pomáhat lidem a díky svým úspěchům dál intuitivně rozvíjel svou metodu. Postupně se tuto metodu naučilo více než tisíc terapeutů přímo od něho nebo od jeho žáků. Pomohli tak mnoha pacientům a tato metoda se dnes rozšířila dokonce až v Africe.

Esenciální senzorická relaxační masáž s tantr. prvky

Vzrušujících 80 min. se zavázanýma očima

Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech!

Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech? Jak je vzrušující když nevíte kam bude směřovat další dotyk ? Jestli bude teplý, nebo chladný ? Dotyky nás provázejí od narození a uspokojují naše mentální i fyzické potřeby. Šimrání, jemné dotyky, škrábání a hlazení, je tou nejvýkonnější relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne.

Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus i pomáhá hojit rány nejen na těle ale i na duši .o)

Tantrická masáž - pouze pro ženy

Tantrická masáž pro ženy, může být velmi smyslným a také hlubokým léčivým prožitkem, zvlášť pro ty ženy, které si prošly nějakou formou traumatických zkušeností ve vztahu, nebo jsou po porodu, císařském řezu atd. Tantrická masáž může velmi efektivně léčit oblast pánevního dna a tím může pozitivně změnit citlivost při milovaní a hloubku prožitků.

Tantrická masáž je kombinací celotělové smyslné masáže, klasické masážní techniky, a láskyplného vědomého dotyku, vědomé práce s energií a přímého záměru terapeuta dát přijímajícímu nejhlubší zážitek. Na rozdíl od jiných terapií je Tantra celostní masáž, která zahrnuje i masáž Yoni (pokud si to klientka přeje a je na to připravena). Jedná se o velmi osvobozující zkušenost, protože naše intimita je velkým zdrojem životní síly a radosti, ale zároveň je obklopena hradbou společenských pravidel a morálních tabu.

Samurajská masáž bambusovými metlami

Masáž s bambusovými metlami je starobylá japonská masážní technika, zaměřená na hluboké uvolnění svalů v těle a zlepšení krevního oběhu. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolest a stres.

Úžasný prožitek dotyků bambusových výhonků na Vašem těle za rytmického bubnování, Vám dodá ztracenou sílu, energii a vitalitu. Budete cítit, jak vaším tělem zase proudí nesmírná energie a nabíjí vaše tělo až do konečků prstů .o)

 

{popis}