Klienti studia mají 5% slevu na nákup v E-shopu
Požádejte o zapnutí slevy: topbody@topbody.cz
Eshop Topbody
Úvodní stránkaSlužbyKosmetiké ošetření obličeje

Služby

Kosmetiké ošetření obličeje

RELAXAČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

PURE NATURE GREEN TEA LINE

Extrakty ze zeleného čaje jsou velice populární pro své zklidňující a léčivé účinky. Zároveň pleti dodávají energii. Jsou ideální pro péči o pokožku náchylnou k drobným kožním problémům, jako jsou vyrážky a akné, při hormonálních změnách i pro teenagery. Tato svěže vonící řada obsahuje katechin získaný z čerstvého zeleného čaje, extrakty z grapefruitu a kořenů sephory, výtažek ze zederachu indického a heřmánku, vit. E, aloe vera. Díky těmto látkám se zlepšuje kvalita cirkulace krve a tím i celková kvalita pokožky. Zamezuje se výskyt nových kožních problémů a stávající infekce se o poznání rychleji léčí. Pleť se stává mladistvě svěží, čistou a pružnou.

Postup ošetření:

  • uvolnění klienta, krátká masáž hlavy, relaxační hudba, očištění pleti od nečistot (tonikum ze zeleného čaje, jemná čistící pěna, revitalizující pleťová maska, hloubkové čistění obličeje, masáž obličeje, krku a dekoltu)
  • závěrečné ošetření (green tea emulze, gren tea cream, oční krém green tea.

 

Kompletní ošetření cca 75 min. 590,- Kč
Doplňkové ošetření:
Kolagenová maska 80,- Kč
Vypínací maska na krk a dekolt NATURA SIBERIKA 50,- Kč
Vypínací a hydratační sérum
50,- Kč
Úprava obočí 80 - 130,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM NATURA SIBERIKA- ČISTÁ SÍLA SIBIŘSKÉ PŘÍRODY

NATURA SIBERIKA není jen přírodní a bylinná kosmetika. Je to první ruská organická kosmetika. A velmi účinná! Pro všechny typy pleti.

Postup ošetření:

  • uvolnění klienta, masáž hlavy, relaxační hudba, očištění pleti od nečistot a make-upu (micerální voda, nebo čistící tonikum, čistící mléko), jemný peeling na obličej, (dodá pokožce svěží vzhled, pokožka je hloubkově vyčištěna odstraněn přebytečný maz a odumřelé buňky), obličejová maska ANTI-AGE efektem, (vhodná pro všechny druhy pleti, pokožce navrací pružnost, elasticitu, zdravý vzhled, bylinné výtažky aktivně bojují proti příznakům stárnutí a povadlé pleti), masáž obličeje, krku, dekoltu a rukou masážním krém s kolagenem
  • závěrečné ošetření pleti (omlazující lifting, nebo sérum, oční krém, denní krém)

 

Kompletní ošetření cca 90 min. 790,- Kč
Doplňkové ošetření:
Vypínací maska na krk a dekolt NATURA SIBERIKA 50,- Kč
Kolagenová maska 80,- Kč
Úprava obočí 80 - 130,-Kč
Severské mýdlo-Detox(čistící, antioxidační, hydratační a zklidňující účinky) 80,- Kč